Po raz pierwszy w historii „Tańca z gwiazdami” w finale wystąpią aż cztery pary. Po zaskakującej decyzji jurorów programu Polsatu Paulina Gałązka dołączyła do grona finalistów. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że zdążyła się już pożegnać nie tylko z produkcją, ale i swoim tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem. Najpierw przeżyła euforię, ale teraz nad aktorką zebrały się czarne chmury. Wszystko przez poważną kontuzję.
Paulina Gałązka w finale „Tańca z gwiazdami”. Wcześniej pożegnała się z Michałem Bartkiewiczem
W półfinałowym odcinku „Tańca z gwiazdami” doszło do nieprawdopodobnych scen. Jurorzy zdecydowali, że w finale wystąpią aż cztery pary. Emocje wywołał też moment, w którym Piotr Kędzierski i Magda Tarnowska wycofali się z udziału w „TzG”. Trudno się dziwić, że początkowo do Pauliny Gałązki nie doszło, co się tak naprawdę wydarzyło. Aktorka przyznała naszej reporterce, że pożegnała się już z Michałem Bartkiewiczem i produkcją.
Michał Bartkiewicz także był mocno zaskoczony tym, jak skończył się półfinał „Tańca z gwiazdami”. Przyznał, że nie ma jeszcze pomysłu na finałowy występ.
Paulina Gałązka walczy z poważną kontuzją. Co z finałem „Tańca z gwiazdami”?
Niedawno w mediach pojawiły się tez niepokojące wieści w sprawie Pauliny Gałązki i jej występu w finale „Tańca z gwiazdami”. Okazało się, że aktorka zmaga się z poważną kontuzją. Ujawniła, że konsultowała się już z lekarzem. Teraz musi być szczególnie ostrożna.
Na szczęście jednak wszystko wskazuje na to, że Paulina Gałązka wystąpi w najbliższą niedzielę w odcinku zamykającym 18. edycję „Tańca z gwiazdami”. Zwróciła się do widzów i podkreśliła, że zamierza dać z siebie wszystko.
Zobacz także:
- Tylko on wiedział wcześniej o rezygnacji Kędzierskiego z "TzG". Wspomniał o przyszłości Tarnowskiej
- Gamou Fall chciał zrezygnować z "TzG" tak jak Kędzierski? Szokujące wyznanie po półfinale

4 tygodni temu
13







English (US) ·
Polish (PL) ·