Reklama 3 tysiące złotych na miesiąc.
"Właściciel sklepu z komiksami Stuart Bloom psuje urządzenie zbudowane przez Sheldona i Leonarda, przypadkowo powodując apokalipsę w multiwersum. Musi naprawić swoje błędy i przywrócić rzeczywistość. Stuartowi w tym zadaniu pomaga jego dziewczyna Denise, przyjaciel geolog Bert oraz fizyk kwantowy, wszechobecny wrzód na tyłku, Barry Kripke. Po drodze spotykają alternatywne wersje postaci, które znamy i kochamy z „Teorii wielkiego podrywu”. Jak sugeruje tytuł, sprawy nie idą dobrze" - czytamy w opisie fabuły.
– Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować dziedzictwo „Teorii wielkiego podrywu”. Podobnie jak w przypadku serialu oryginalnego, ten nowy rozdział nie byłby możliwy bez wizji i błyskotliwości Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego, a także Zaka Penna, który wniósł świeże spojrzenie i charakterystyczny głos do i tak już wyjątkowego zespołu kreatywnego – mówi Casey Bloys, prezes i dyrektor generalny HBO i HBO Max Content.
Zobacz: Koniec serialu „Młody Sheldon”. Siódmy sezon będzie ostatni
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej
Lubiany sitcom doczeka się spin-offu
Chuck Lorre, producent wykonawczy, dodaje: – Chciałem zrobić coś radykalnego, co wyprowadziłoby mnie z mojej strefy komfortu. Coś, co bohaterowie „Teorii wielkiego podrywu” by pokochali, znienawidzili i o co by się kłócili.
W nowej produkcji występują Kevin Sussman (Stuart), Lauren Lapkus (Denise), Brian Posehn (Bert) i John Ross Bowie (Barry). Serial jest produkowany przez Chucka Lorre’a, Zaka Penna i Billa Prady’ego.
Bohaterami „Teorii wielkiego podrywu” są naukowcy i fani science fiction. Cykl Chucka Lorre opowiada o ich perypetiach w życiu prywatnym, szczególnie o problemach z kobietami. W rolach głównych występują Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar oraz Mayim Bialik i Melissa Rauch. Serial doczekał 12 sezonów i 279 odcinków. Emitowano go w USA od 2007 roku do 2019 roku.