Radosne wieści ws. Rozenek rozeszły się o poranku. Wszystko potwierdziła w TVN-ie

9 godziny temu 5

Po kilkunastu miesiącach nieobecności Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie pojawi się w "Dzień dobry TVN" - tym razem podczas jubileuszowego świętowania 20-lecia programu. Wcześniej mówiło o napiętej relacji prezenterki z dyrekcją, której powodem miało być pojawienie się w konkurencyjnej stacji.

"Dzień dobry TVN" obchodzi 20 lat i z tej okazji szykuje wielkie świętowanie. Teraz znienacka potwierdzono, że nie zabraknie w nim Małgorzaty Rozenek-Majdan, która przez kilka miesięcy próbowała swoich sił w roli prowadzącej śniadaniówki.

Informacja została potwierdzona z samego rana przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. Słynny duet "Dzień dobry TVN" ujawnił w sobotni poranek, że kolejną niespodzianką odnośnie 20-lecia programu jest właśnie Małgorzata Roznek-Majdan. Gwiazda ma wrócić do programu, choć nie ujawniono, na jakich zasadach.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno plotkowano na temat rzekomego kryzysu Małgorzaty Rozenek-Majdan w TVN-ie. Wieści dotarły tuż po tym, jak gwiazda pojawiła się wraz z mężem w "Pytaniu na śniadanie". 

Po tym incydencie miała zostać pilnie wezwana do szefowej stacji Lidii Kazen.

"Od razu po skończonym programie zadzwoniła do niej Lidia Kazen i zapytała, czy jej udział w programie TVP2 to znak, że ma zamiar tam pracować. Doszło do wymiany zdań, w której padły słowa, że może warto się rozstać. Rozenek uważa, że jej potencjał nie jest wykorzystywany w pełni. Marzyła o prowadzeniu 'Azji Express', ale dyrektor programowa uznała, że do tej roli lepiej nadaje się Iza Krzan" - przekazywał informator Pudelka.

Jak widać, sytuacja została wyjaśniona. Na Instagramie "Dzień dobry TVN" pojawiły się już zapowiedzi udziału Rozenek w śniadaniówce. 

"Będę!" - mówi podekscytowana na nagraniu Rozenek.

"20 lat 'Dzień dobry TVN' to wyjątkowy jubileusz. Małgorzata Rozenek-Majdan będzie z nami, by wspólnie świętować ten ważny moment. Do zobaczenia!" - poinformowała stacja.

Będziecie oglądać?

Czytaj także:

Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Nie cichnie afera wokół Majdanów. Radosław przekazał swoją wersję wydarzeń

Pniewski znienacka dołączył do sporu Rozenek i Korwin Piotrowskiej. Nie gryzł się w język

Małgorzata Rozenek lekką ręką wydała kilkadziesiąt tysięcy złotych. Powód zaskakuje

Przeczytaj źródło