Pierwsza Dama zmienia look! Fryzjer nie ma wątpliwości: "Coraz odważniej"

4 godziny temu 4

Marta Nawrocka znów przyciąga wzrok – tym razem nową fryzurą, która idealnie wpisuje się w jej ostatnie, coraz śmielsze wybory wizerunkowe. Po serii klasycznych upięć Pierwsza Dama zaczęła eksperymentować z delikatnymi zmianami linii cięcia i sposobu stylizacji, co dodaje jej lookowi świeżości i lekkości. Tak wygląda na okładce magazynu “VIVA!”. Jej nową fryzurę ocenił fryzjer gwiazd Piotr Sierpiński.

Okładka Marty Nawrockiej

Marta Nawrocka w szczerej rozmowie z „VIVĄ!” opowiada o swojej nowej, pierwszodamskiej codzienności – o tęsknocie za zwykłym życiem i o sile, jaką czerpie z rodzinnych relacji. Choć jej rzeczywistość całkowicie się odmieniła, wciąż opiera ją na miłości, prostocie i bliskości.

W pełnym emocji wywiadzie zdradza, czego najbardziej jej brakuje. Wraca wspomnieniami do babć, mówi o drobnych rytuałach, które dają jej spokój, oraz o roli, którą przyjęła z pokorą i oddaniem. Na okładce prezentuje się również w nowej niezwykle eleganckiej i subtelnej odsłonie.

 "Coraz odważniej"Marta Nawrocka pojawiła się na okładce “Vivy!” Fot. Instagram

Fryzjer krytykuje fryzurę Nawrockiej

Znany fryzjer Piotr Sierpiński ocenił wizerunek pierwszej damy na okładce magazynu jako udany w warstwie stylizacyjnej, ale niedopracowany pod kątem fryzury. Jego zdaniem włosy wyglądały na pozbawione formy, co przy zdjęciach okładkowych ma kluczowe znaczenie. Jednocześnie zauważył, że wizerunek Marty Nawrockiej konsekwentnie ewoluuje i nabiera odwagi.

„Osobiście widziałbym ją w eleganckim, gładkim upięciu z przedziałkiem na środku – to fryzura, która dodaje autorytetu, porządkuje proporcje i buduje wizerunek kobiety z klasą, pewnej siebie, świadomej swojej roli” – podsumował Piotr Sierpiński.

Pierwsza Dama miała też mocne strony

Zdaniem eksperta najmocniejszym punktem sesji był strój – elegancki, prosty i z wyczuciem – który budował spójny, wysmakowany efekt. Aby całość „zagrała” w pełni, ekspert rekomenduje bardziej zdyscyplinowaną fryzurę, która podkreśli rangę i charakter roli pierwszej damy.

Jego zdaniem styl Prezydentowej ewoluuje w dobrą stronę

– Coraz odważniej eksperymentuje z wizerunkiem – mówi.

Przeczytaj źródło