Pożar w Kędzierzynie Koźlu
W hali składowane są m.in. akumulatory, hulajnogi i rowery elektryczne. Magazyn przy ul. Stalmacha w Kędzierzynie-Koźlu ma wymiary 12 m na 25 m. - Sytuacja jest bardzo skomplikowana. Po?ar jest w pe?ni rozwinięty. Bardzo trudne działania gaśnicze. Dodatkowo zjeżdżają tutaj spoza naszego powiatu siły straży pożarnej. Budujemy duże zaopatrzenie wodne - przekazał w rozmowie z RMF FM Piotr Krok, rzecznik straży pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu. Nie ma doniesień o poszkodowanych osobach.
Apel do mieszkańców
"Płonie hala magazynowa w Śródmieściu. Nad miastem unosi się gęsty dym. Na miejscu są wszystkie niezbędne służby. Trwa akcja gaśnicza. Straż pożarna prewencyjnie apeluje do mieszka?c?w okolicznych budynków o zachowanie ostrożności i zamknięcie okien" - przekazała w niedzielnym komunikacie prezydentka miasta Sabina Nowosielska.
Zobacz wideo Katastrofalny stan wody w Wiśle. Ujęcia z drona
Czytaj również: Tragiczny finał bójki w kujawsko-pomorskim. Zginął 41-latek. Zatrzymano dziesięć osób
Źródło: RMF FM, Sabina Nowosielska na Facebooku


![Zendaya w filmie oscarowego twórcy „Tamtych dni, tamtych nocy”. To pełna napięcia gra, która rozpala zmysły [RECENZJA]](https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/64/2025/10/okladka-01c585e.png?resize=1200%2C630)




English (US) ·
Polish (PL) ·