Po objęciu funkcji selekcjonera reprezentacji Polski przez Jana Urbana Łukasz Skorupski nie stracił miejsca między słupkami. Choć konkurencja jest duża, 34-latek wciąż jest naszym pewnym punktem, co pokazał w ostatnim meczu z Litwą. Jak się okazuje, podczas najbliższego zgrupowania może go jednak zabraknąć. Polska w najbliższych dnia zagra z Holandią oraz z Maltą.
Zobacz wideo Sebastian Staszewski, autor książki „Lewandowski. Prawdziwy": Robert oglądał wywiad o książce u Rymanowskiego. Pozwu nie mam
Alarm przed zgrupowaniem reprezentacji Polski. Łukasz Skorupski opuścił boisko z kontuzją
Skorupski rozpoczął w niedzielę w podstawowym składzie hitowe starcie Serie A z SSC Napoli. Szybko, ponieważ już w 8. minucie musiał jednak opuścić boisko. Przy wybiciu futbolówki Polak poczuł ból prawdopodobnie w mięśniu dwugłowym uda. "Kamil Grabara na Holandię?" - zapytał retorycznie dziennikarz Piotr Dumanowski.
Naszego bramkarza zastąpił zaledwie 17-letni Massimo Pessina, dla którego jest to debiut w seniorskim zespole Bolonii.

12 godziny temu
4

![Zendaya w filmie oscarowego twórcy „Tamtych dni, tamtych nocy”. To pełna napięcia gra, która rozpala zmysły [RECENZJA]](https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/64/2025/10/okladka-01c585e.png?resize=1200%2C630)




English (US) ·
Polish (PL) ·