Ewa Pajor jest niesamowita! To była 15. minuta meczu z Realem Madryt

5 dni temu 10

FC Barcelona Femeni znów dominuje w lidze hiszpańskiej. Przed dzisiejszym meczem z Realem Madryt zespół z Katalonii zdobył 27 punktów w 10 spotkaniach - jedyną porażkę poniósł w meczu z Realem Sociedad (0:1). Piłkarki Barcelony do tej pory straciły tylko dwie bramki, a zanotowały łącznie aż 47 trafień.

Zobacz wideo Robert Lewandowski aż złapał się za głowę! Ból był niemiłosierny

Ewa Pajor z kolejną bramką dla Barcelony! Trafienie w El Clasico

Autorką sześciu z tych 47 goli była Ewa Pajor. W dzisiejszym meczu z Realem Madryt reprezentantka Polski dołożyła kolejne trafienie. Barcelona od początku była faworytem dzisiejszego spotkania, choć Real w lidze na razie zbytnio nie odstaje - zawodniczki ze stolicy Hiszpanii zdobyły do tej pory tylko cztery punkty mniej. Różnicę widać jednak m.in. w liczbie zdobytych goli - piłkarki Barcelony mają tych trafień prawie dwa razy więcej. Historia również jest po stronie zawodniczek z Katalonii, które do tej pory... przegrały tylko jedno El Clasico.

Barcelona pierwszego gola mogła strzelić już w pierwszej minucie, ale wtedy piłkarki Realu uratował jeszcze słupek - chwilę później zawodniczki z Madrytu same były blisko zdobycia bramki. Od początku spotkania było widać jednak, że prędzej czy później zobaczymy tu jakieś trafienie. I to się potwierdziło bardzo szybko. Już w 15. minucie Ewa Pajor strzeliła bramkę na 1:0. Reprezentantka Polski trafiła do siatki z najbliższej odległości.

To był siódmy gol reprezentantki Polski w tym sezonie La Liga i dziewiąte trafienie w ogóle. Wszystko wskazuje na to, że zespół z Katalonii jest na dobrej drodze do kolejnego ligowego zwycięstwa.

Przeczytaj źródło