Reprezentant Polski wypada z meczu z Maltą. Już opuścił zgrupowanie

5 dni temu 8

Sebastian Szymański już w 12. minucie meczu Polska - Holandia upadł na boisko i długo trzymał ręce na twarzy. Po chwili na boisku pojawił się sztab medyczny, który długo rozmawiał z piłkarzem. Szymański jeszcze tylko na chwilę pozostał na boisku i znów się na nim położył. Sędzia główny przerwał grę, a po chwili pomocnika Fenerbahce na boisku zastąpił Bartosz Kapustka

Zobacz wideo Kosecki o relacjach z Urbanem: Czasami bałem się do niego podchodzić

Sebastian Szymański nie zagra z Maltą

Wiadomo już, że Sebastian Szymański nie zagra na koniec eliminacji do MŚ w wyjazdowym meczu z Maltą. Pomocnik musiał bowiem nawet opuścić zgrupowanie. 

- Sebastian doznał uszkodzenia mięśnia przywodziciela długiego, który wyłącza go z udziału w poniedziałkowym meczu z Maltą. Piłkarz opuszcza zgrupowanie reprezentacji i powraca do klubu, gdzie będzie przechodził leczenie urazu - powiedział Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski, cytowany przez profil "Łączy nas piłka".

Po siedmiu kolejkach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata liderem grupy G jest Holandia z 17 punktami. Trzy punkty mniej mają Polacy. W poniedziałek, 17 listopada zespół Jana Urbana zmierzy się na wyjeździe z Maltą, a Holandia podejmie Litwę. Początek obu spotkań o godz. 20.45.  

Zapraszamy Państwa na relacje na żywo z pojedynku Malta - Polska na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Przeczytaj źródło